Одесити почали збирати та смажити коників, яких зараз багато в місті
Одесити почали збирати та смажити коників, яких зараз багато в місті. Місцеві канали зазначають, що азіати цінують таку приманку. На всяк випадок, не повторюйте.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає