Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про звільнення шістьох чоловіків із…
Омбудсман Дмитро Лубінець повідомив про звільнення шістьох чоловіків із Миколаївського обласного ТЦК, яких утримували без законних підстав.
Серед врятованих — чоловік зі зламаними ребрами, який самостійно доглядає 80-річну матір і має право на відстрочку. Інший — батько дитини з інвалідністю: під час затримання поліцейський імовірно вдарив ногою його сина, хлопець залишився сам на вулиці ввечері, а через стрес і діабет його стан погіршився.
Також звільнили чотирьох чоловіків із тяжкими захворюваннями, зокрема вірусним гепатитом і проблемами з коліном. Усім надали можливість оформити відстрочку або пройти медичне обстеження.
Лубінець зазначив, що такі випадки становлять лише малу частину скарг на дії ТЦК.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає