У національному парку «Синевир» врятували двох ведмежат
У національному парку «Синевир» врятували двох ведмежат. Їх у лісі знайшло подружжя туристів.
Туристи спершу помітили наляканих малюків, але через загрозу від можливої ведмедиці-матері залишили місце. Чоловік кілька днів обережно спостерігав. Коли стало зрозуміло, що мати не повернеться, а ведмежата виснажені й безпорадні, подружжя забрало їх нагодувати й захистити.
Зараз малюки перебувають у Центрі реабілітації бурих ведмедів.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини





Коментарів немає