Демонстраційний сайт » Головне » У національному парку «Синевир» врятували двох ведмежат
У національному парку «Синевир» врятували двох ведмежат

У національному парку «Синевир» врятували двох ведмежат

У національному парку «Синевир» врятували двох ведмежат. Їх у лісі знайшло подружжя туристів.

Туристи спершу помітили наляканих малюків, але через загрозу від можливої ведмедиці-матері залишили місце. Чоловік кілька днів обережно спостерігав. Коли стало зрозуміло, що мати не повернеться, а ведмежата виснажені й безпорадні, подружжя забрало їх нагодувати й захистити.

Зараз малюки перебувають у Центрі реабілітації бурих ведмедів.

Підпишись на ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає

Щоб залишити коментар, необхідно на сайті.
Головна
Канали
Відео
Ефір
+