Активісти» освоїли 120 млн євро грантів на реформу судів За п’ять років на…
«Активісти» освоїли 120 млн євро грантів на реформу судів
За п’ять років на реформування української судової системи громадські організації витратили 120 млн євро грантових коштів. Більшість грошей розподілили між закритим колом українських НГО та аналітичних центрів.
До 60–70 % бюджету пішло на оплату «експертів» — до 1500 євро за робочий день. Решту витратили на моніторинги, стратегії, круглі столи та друковані матеріали. Кошти майже не надходили на рахунки державних органів, тому прозорість їх використання залишається під сумнівом.
У підсумку сформувався прошарок «професійних реформаторів», зацікавлених у тому, щоб реформа тривала якомога довше. Це заважає реальному оновленню судової системи України.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає