У Конго зафіксовано спалах невідомої хвороби, від якої за два тижні померло щонайменше 14 людей. Серед симптомів — блювота, сильний головний біль, біль у животі та колінах.
Заражені масово покидають райони спалахів, що створює ризик подальшого поширення. Подібна ситуація спостерігалася під час епідемії Еболи, коли випадки фіксували й у Європі, зокрема у Франції.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає