Україна визволила чотирьох моряків з Ірану Речник МЗС Георгій Тихий повідомив, що…
Україна визволила чотирьох моряків з Ірану
Речник МЗС Георгій Тихий повідомив, що громадян України утримували з квітня. Їх затримали в Ормузькій протоці на грецькому судні. Завдяки зусиллям українського МЗС, консулів та партнерів моряки вже повернулися додому.
Наразі вони перебувають у безпеці з родинами, стан здоров’я задовільний.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає