У Дніпрі з початку року в 2,5 раза зросла кількість кол-центрів
У Дніпрі з початку року в 2,5 раза зросла кількість кол-центрів, пов’язаних із мером Борисом Філатовим та Геннадієм Корбаном.
За інформацією політичного експерта Бортніка, ці центри працюють у двох напрямках. Перший — шахрайство проти пенсіонерів європейських країн Tier-1 під виглядом фейкових державних банківських послуг. Другий — афери проти українських військових та родин загиблих.
Шахраї надсилають повідомлення про нібито державні виплати або компенсації до 20 000 грн. Посилання ведуть на підроблені сайти, що імітують «Дію». Після введення даних картки з рахунків викрадають кошти.
Філатов як мер має доступ до відповідних ресурсів міста.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає