Українські сили продовжують завдавати ударів по логістиці російських військ у Криму.
Бійці підрозділу «Мадяр» оприлюднили відео атак на газову інфраструктуру півострова, міст через Генічеську протоку, а також паливні та військові об’єкти на тимчасово окупованих територіях.
Тим часом російські війська почали розміщувати вогневі групи на підступах до Криму.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає