Після купання на Шацьких озерах люди скаржаться на висипи та свербіж Причиною є…
Після купання на Шацьких озерах люди скаржаться на висипи та свербіж
Причиною є церкаріоз — сезонна алергічна реакція на личинки паразитів водоплавних птахів. Для людини ці личинки не становлять небезпеки, не розвиваються в організмі та не передаються від людини до людини. Симптоми зазвичай минають самостійно.
У Шацькому національному природному парку наголошують: вода на озерах Світязь і Пісочне відповідає санітарним нормам. Поява церкаріозу — природне сезонне явище, яке зникає з похолоданням.
Після купання фахівці радять прийняти душ, а за потреби — скористатися антигістамінними засобами.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає