СБУ запобігла теракту в центрі Києва. Двоє місцевих мешканців, завербованих ФСБ, планували підпалити генераторну установку біля адміністративної будівлі за допомогою саморобного пристрою.
Зловмисники мали активувати вибухівку дистанційно під час втечі через Білорусь до РФ. Один із них — мобілізований, який самовільно залишив частину, другий — маркетолог. Обох завербували через Telegram-канали через коментарі на підтримку кремлівського режиму.
Правоохоронці викрили й затримали підозрюваних у поїзді. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини



Коментарів немає