Польща вимагає від Німеччини виплат жертвам нацизму Варшава пропонує Берліну…
Польща вимагає від Німеччини виплат жертвам нацизму
Варшава пропонує Берліну виплачувати по 10 000 злотих на рік кожній з приблизно 50 тисяч живих польських жертв нацистського режиму. Це становить близько 2333 євро на особу.
У перший рік програма коштуватиме Німеччині 100 мільйонів євро, а загальна сума — близько 300 мільйонів євро з урахуванням тривалості життя отримувачів.
Нагадаю, у вересні 2022 року Польща виставила Німеччині рахунок на 1,316 трильйона євро за злочини Другої світової війни.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає