З 26 червня поповнення карток через термінали вимагатиме SMS-підтвердження Згідно з…
З 26 червня поповнення карток через термінали вимагатиме SMS-підтвердження
Згідно з правилами НБУ, внесення готівки через термінал включатиме додатковий крок. Система надсилатиме одноразовий код на номер телефону або здійснюватиме дзвінок. Без підтвердження операцію буде скасовано.
Без SMS-підтвердження, як і раніше, можна:
• сплачувати комунальні послуги;
• сплачувати податки та збори;
• купувати квитки та поповнювати проїзні картки;
• поповнювати мобільний — до 500 грн на місяць.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає