На пункті пропуску «Шегині — Медика» митники викрили спробу контрабанди техніки на суму майже 17 млн грн.
46-річна жителька Хмельниччини намагалася ввезти 487 гаджетів через «зелений коридор». Під час огляду в авто виявили прихований тайник із 303 iPhone, 19 смартфонами Samsung, 6 Google Pixel та 159 навушниками AirPods.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає