Демонстраційний сайт » Головне » На пункті пропуску «Шегині: Медика» митники викрили…

На пункті пропуску «Шегині: Медика» митники викрили…

На пункті пропуску «Шегині — Медика» митники викрили спробу контрабанди техніки на суму майже 17 млн грн.

46-річна жителька Хмельниччини намагалася ввезти 487 гаджетів через «зелений коридор». Під час огляду в авто виявили прихований тайник із 303 iPhone, 19 смартфонами Samsung, 6 Google Pixel та 159 навушниками AirPods.

Підпишись на ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає

Щоб залишити коментар, необхідно на сайті.
Головна
Канали
Відео
Ефір
+