До України повернули семеро цивільних із російського полону
Уповноважений Верховної Ради Дмитро Лубінець повідомив, що вчора додому повернулися семеро українців віком від 35 до 66 років. Їх незаконно утримували в полоні з весни 2022 року.
Людей викрали під час окупації Маріуполя, Бучанського району Київщини, а також Харківської, Запорізької та Луганської областей. Одного чоловіка росіяни забрали з дому лише через те, що його сини служать у ЗСУ. Іншого затримали в день повномасштабного вторгнення — по дорозі на роботу.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає