До України повернули семеро цивільних із російського полону Уповноважений Верховної…
До України повернули семеро цивільних із російського полону Уповноважений Верховної Ради Дмитро Лубінець повідомив, що вчора додому повернулися семеро українців віком від 35 до 66 років. Їх незаконно утримували в полоні з весни 2022 року. Людей викрали під час окупації Маріуполя, Бучанського району Київщини, а також Харківської, Запорізької та Луганської областей. Одного чоловіка росіяни забрали з дому лише через те, що його сини служать у ЗСУ. Іншого затримали в день повномасштабного

235345 укпукп укпукп