СБУ вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво»
СБУ вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка постачає пальне до Москви. У межах 40-денної операції, визначеної президентом Зеленським, воїни «Альфи» СБУ завдали ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області РФ. Об’єкт входить до структури «Транснефть-Верхняя Волга» і є ключовим вузлом перекачування нафтопродуктів до Москви та на експорт через Балтійське море.

235345 укпукп укпукп