Демонстраційний сайт » Війна » У Сімферополі ввечері — порожні вулиці «Ми ніби в апокаліпсисі

У Сімферополі ввечері — порожні вулиці «Ми ніби в апокаліпсисі

У Сімферополі ввечері — порожні вулиці

«Ми ніби в апокаліпсисі. 9 вечора, літо, Крим» — так описують ситуацію в окупованому місті, де немає ні людей, ні машин, а атмосфера нагадує фільм-катастрофу.

Підпишись на ⚡️ Turbo Новини

Коментарів немає

Щоб залишити коментар, необхідно на сайті.
Головна
Канали
Відео
Ефір
+