У Сімферополі ввечері — порожні вулиці
«Ми ніби в апокаліпсисі. 9 вечора, літо, Крим» — так описують ситуацію в окупованому місті, де немає ні людей, ні машин, а атмосфера нагадує фільм-катастрофу.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини
У Сімферополі ввечері — порожні вулиці
«Ми ніби в апокаліпсисі. 9 вечора, літо, Крим» — так описують ситуацію в окупованому місті, де немає ні людей, ні машин, а атмосфера нагадує фільм-катастрофу.
Підпишись на ➜ ⚡️ Turbo Новини
235345 укпукп укпукп
Коментарів немає