У Сімферополі ввечері — порожні вулиці «Ми ніби в апокаліпсисі
У Сімферополі ввечері — порожні вулиці «Ми ніби в апокаліпсисі. 9 вечора, літо, Крим» — так описують ситуацію в окупованому місті, де немає ні людей, ні машин, а атмосфера нагадує фільм-катастрофу.

235345 укпукп укпукп